логотип ДонНАБА

23 листопада 2017 року в Донбаській національній академії будівництва і архітектури (м. Краматорськ) відбудеться студентська регіональна науково-практична конференція «Економіко-гуманітарні проблеми сьогодення».

Наукова проблематика конференції:

1 Мова як засіб пізнання, спілкування, мислення; як атрибут національної ідентичності.

2. Суспільно-політичні дисципліни в умовах трансформаційних процесів у сучасній Україні.

3. Сучасні проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку регіону та підприємництва.

Продовжуючи традицію участі у Ярмарку професій викладачі та студенти Академії відвідали м.Слов`янськ. Спеціальності Академії мали велику зацікавленість у майбутніх випускників шкіл міста Слов`янська та району.

Активну профорієнтаційну роботу було проведено завдяки нашім студентам – магістрам Єлфімовій Ілоні та Климович Софії, за це їм велика подяка.

А майбутніх студентів зі Слов`янська чекаємо у нашій Академії!!!

Дев’ятого жовтня Академію відвідала делегація Чеської республіки та Верховної Ради України у складі:

Вацлав ГАМПЛ - Сенатор, Голова Комітету Сенату з питань ЄС,

Їржі ДУШЕК - Сенатор, член Комітету Сенату з питань ЄС,

Шарка ЄЛІНКОВА - Сенатор, член Комітету Сенату з питань ЄС,

магістрант будівельного факультету академії Артем Паращенко захистив магістерську роботу за напрямом «Будівництво» у Політехнічному інституті міста Лейрія

Третього жовтня магістрант будівельного факультету академії Артем Паращенко захистив магістерську роботу за напрямом «Будівництво» - «Civil Engineering» за програмою подвійного диплому магістра – Master Double Degree, що розроблена у рамках проекту RETHINK, програми TEMPUS. Захист відбувся у Політехнічному інституті міста Лейрія - IPL (Португалія), де попередньо у третьому семестрі Артем здійснював своє навчання у рамках спільного подвійного диплому IPL та ДонНАБА.

Оголошує набір слухачів на спеціалізований курс з теоретичної та практичної підготовки з сухого будівництва із матеріалів КНАУФ.

*орієнтовна вартість розрахована на групу у кількості 10 осіб станом на 03.10.2017 року.

КНАУФ ДонНАБА здійснює свою діяльність у відповідності до наявних ліцензій (АЕ №527997) та сертифікатів.

23–27 вересня 2017 року Київський офіс Інституту Кеннана у співпраці з програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта та завдяки фінансовій підтримці Посольства США в Україні провів четверту Школу лідерства та демократії для студентів університетів, переміщених із зони АТО, в якій взяла участь студентка ІІІ курсу економіко-гуманітарного факультету Пустовіт Анна.

Міжнародний форум DISCOVER DN UA в Україні - це проект, створений з метою сприяння сталому розвитку бізнесу в усьому світі.

Програма форуму передбачала обмін кращим досвідом щодо ділової досконалості, розробок і впровадження систем управління, ресурсоефективності і більш чистих технологій виробництва, поліпшення показників якості та безпеки продукції у всіх галузях економіки.