Студенти ДонНАБА взяли участь у ІІ Форумі лідерів студентського самоврядування

З 27 по 29 листопада 2017 року студенти економіко-гуманітарного факультету ДонНАБА взяли участь у ІІ форумі лідерів студентського самоврядування, який відбувся на базі Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ “ДДПУ” у м.Бахмут. Мета форуму - ефективний обмін досвідом молодих лідерів Донбасу та України, напрацювання спільних дій щодо розвитку студентського самоврядування, тренінги з особистого зростання студентських лідерів. Завдяки тренінгам, що проводилися протягом трьох днів, студенти дізналися багато нового та набули нових знань і навичок. Спікери та експерти допомогли усвідомити, що кожен має безмежний потенціал, що треба сміливо рухатися вперед та відкривати нові горизонти.

Фонд Бориса Колесникова провел первый этап проекта «Архитектор 2018»

5 декабря состоялся первый этап всеукраинского образовательного конкурса «Архитектор 2018», который Фонд Бориса Колесникова проводит для студентов архитектурно-строительных специальностей.

Цель конкурса – поддержать творческую и целеустремленную молодежь, призом для которой станет архитектурный тур в Дубай. В рамках тура талантливые украинские студенты посетят ведущие архитектурно-строительные бюро города, пройдут мастер-классы, увидят один из самых быстрорастущих мегаполисов мира, с инновациями в архитектурно-строительной отрасли,

Привітання від Міністерства освіти і науки України

Колективу Донбаської національної академії будівництва і архітектури

Шановні викладачі, студенти та співробітники!

Від щирого серця вітаю вас з нагоди 45-річчя заснування Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Професія інженера-будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, дитячі майданчики дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.

Ювілей ДонНАБА

Першого грудня 2017 року наша академія відсвяткувала 70-річчя від початку підготовки спеціалістів будівельної галузі на Донбасі, 45-річчя Донбаської національної академії будівництва і архітектури та третю річницю становлення вишу в місті Краматорську.

Студенти ДонНАБА  21-25 листопала 2017 р. взяли участь в англомовному семінарі «Tandem-Partnership Germany-Ukraine – Academic Self-Governance» Україна-Німеччина

Саме під таким гаслом 21-25 листопада 2017 р. в м. Дніпро пройшов англомовний семінар, у якому брали участь студенти-активісти 1, 2 та 5 курсів ДонНАБА (усього 9 осіб та керівник к.п.н., доцент кафедри лінгвістики Гавриш О.Г.), а також здобувачі вищої освіти з м. Покровська, м. Лисичанська та м. Дніпра на базі Національного гірничого університету. Організаторами даного проекту виступали Технічний університет Дрездена та Технічний університет Фрайбергська Гірничої Академії при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини.

Ярмарок професій у Краматорську

Як правило, завершальним місцем проведення Ярмарку професій – є місто Краматорськ.

29 листопада у міському палаці культури і техніки «НКМЗ» відбувся Ярмарок «Навігатум у світі професій». Участь у заході приймали понад 20 навчальних закладів області та понад 700 учнів випускних класів. Донбаська національна академія будівництва і архітектури також була активним учасником Ярмарку, завдяки студентам,