Студент III-го курсу спеціальності 6.040106 "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування"

Федоренко Є. (науковий керівник к.х.н., доц. Міхєєнко В.М.) прийняв участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Екологія і природокористування в системі оптимізації відносин природи і суспільства» («Ecology and environmental in the optimizing system of relations between nature and society»), яка проходила у м.Тернопіль, 27-28 квітня 2017 року.

Вітаємо студентку нашої академії з перемогою у фінальному етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про нагородження переможців VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка» диплом ІІІ ступеня здобула студентка І курсу факультету міського господарства та охорони навколишнього середовища Габріель Анастасія.

Вітаємо з перемогою Анастасію та її наукового керівника – доцента, кандидата філологічних наук Лисак Л. К.

Вийшла з друку монографія «Нова історія Донбаської національної академії будівництва і архітектури», яку присвячено другій річниці становлення вишу в Краматорську й 70-річчю заснування навчального закладу.

Упорядниками монографії (викладачі кафедри лінгвістики економіко-гуманітарного факультету – Лисак Л. К., Григор’єва В. А.) висвітлено основні етапи розвитку вищої освіти в Україні, організацію навчання у вищій школі в контексті Болонського процесу, історію вищої освіти Донеччини, становлення ДонНАБА в Краматорську, функціонування вишу з 2014 по 2016 р. Текст монографії супроводжується світлинами, які відображають найважливіші події в житті ДонНАБА та їх учасників.

Вийшла у світ чергова збірка наукових праць «Академічні читання» (м. Краматорськ, ДонНАБА, 2017. – 131 с.). Ось уже протягом десяти років кафедра історії і філософії ДонНАБА за підсумками проведення щорічної наукової конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів академії та її гостей випускає матеріали конференції у формі збірки наукових тез, доповідей, статей учасників цього наукового форуму.

Викладачі і студенти ДонНАБА в період з 30 травня по 01 червня взяли участь у науково-практичній конференції з питань якості підготовки робочих – будівельників, яка була проведена ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» у м. Рівне на базі Вищого професійного училища №1 в рамках соціального партнерства професійної освіти та бізнесу.

З 17 по 19 травня у ДонНАБА з метою підвищення кваліфікації співробітників та студентів академії, Дружківського житлово-комунального коледжу ДонНАБА та Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища м. Краматорська відбулась теоретична підготовка з матеріалів і технологій компанії «Кнауф».

24 травня в академії в рамках багаторівневого проекту «Дизайн життя» відбулася четверта виїзна акція Макіївського міського центру зайнятості «Випускник» за темою «Свій бізнес – це реально», організована відділом практичної підготовки, сприяння працевлаштуванню випускників академії задля підвищення конкурентоспроможності молодих спеціалістів на ринку праці.

В заході взяли участь майбутні фахівці міського будівництва і господарства, екологи, менеджери та будівельники.

Мета акції – підготувати учасників заходу до самозайнятості шляхом відкриття власної справи, для чого потрібні психологічний настрій, знання споживчого ринку, такі професійні якості, як креативність, гнучкість, уміння концентруватися, активно спілкуватися, прагнути до саморозвитку та навчання.