21 липня в Першому навчальному корпусі ДонНАБА (м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 14) відбулась урочиста церемонія вручення дипломів та додатків до них європейського зразка випускникам Донбаської національної академії будівництва і архітектури 2017 року.

21 липня (п'ятниця) об 11.00 в аудиторії 1304 Першого навчального корпусу ДонНАБА (м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 14) відбудеться урочиста церемонія вручення дипломів та додатків до них європейського зразка випускникам Донбаської національної академії будівництва і архітектури 2017 року.

Звертаємо увагу на те, що для отримання диплома та додатка необхідно пройти реєстрацію, яка відбуватиметься 21 липня в кімнаті 1202 (навчальний відділ) з 08.00 до 11.00. Для реєстрації необхідно надати заповнений обхідний листок, а також квитанцію про сплату послуг з виготовлення додатка до диплома (в разі замовлення кольорового варіанта додатка).

Донбаську національну академію будівництва і архітектури та Центральну міську публічну бібліотеку Краматорської міської ради пов'язують давні партнерські відносини. Вже не перший рік робітники бібліотеки проводять цікаві зустрічі зі студентами. Сучасна бібліотека є справжнім інформаційним центром, невичерпним джерелом нових знань. У цьому ще раз переконалися студенти 1 курсу економіко-гуманітарного факультету під час навчальної практики. Завідуючою інформаційно-бібліографічним відділом Центральної міської публічної бібліотеки м. Краматорська Труш Наталією Валеріївною була проведена лекція щодо інформаційного та довідково-бібліографічного обслуговування. Студенти ознайомилися з:

23 червня відбулась професіографічна екскурсія для студентів І та ІІ курсів на НВП «КРАМТЕХЦЕНТР» у м. Краматорську.

Підприємство займається проектуванням, виготовленням і постачанням нестандартного, конвеєрного, і спеціалізованого устаткування для вітчизняних та закордонних промислових підприємств.

Реєстрацію електронних кабінетів вступників, необхідних для подання електронних заяв про вступ до вищих навчальних закладів, відкрито 29 червня.

Реєстрація кабінетів здійснюється на інтернет-сайті ez.osvitavsim.org.ua з 29 червня до 18 год. 00 хв. 25 липня 2017 року.

Під час реєстрації на сайті електронного вступу вступник має зазначити:

Студент першого курсу механічного факультету Вадим Башкарьов (науковий керівник роботи – доцент кафедри загальної інженерної підготовки Грицук Ю.В.) взяв участь у Всеукраїнськії студентській науковій Інтернет-конференції «Сучасні інформаційні технології в освіті і науці», організатором якої був Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. Участь студента нашої академії відзначена публікацією у збірнику матеріалів конференції та сертифікатом учасника.