5 квітня 2017 року в приміщенні Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ) відбулась конференція «Активізація спортивно-масової та фізкультурно – оздоровчої роботи серед студентської молоді Донецької області та співпраця зі Спортивною Студентською спілкою України».

Завдяки Донецькому обласному відділенню (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відбулась зустріч голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Генерального секретаря Спортивної студентської спілки України Стеценка Вадима Григоровича з керівниками фізичного виховання та студентським активом вищих навчальних закладів Донецької області: Донецького національного медичного університету ім. М.Горького (ДНМУ), Донецького національного технічного університету (ДонНТУ), Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА), Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА), Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ), Донбаського інституту техніки і менеджменту (ДІТМ).

Розпочав конференцію начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Нестеренко Ігор Юрійович, який розповів про початок роботи відділення в м. Краматорську, труднощі, пов’язані з цим, співпрацю зі спортивними структурами, громадськими організаціями та пошуки шляхів розвитку спортивно - масової та фізкультурно – оздоровчої роботи серед учнівської та студентської молоді в області.

Далі за порядком денним виступали керівники фізичного виховання та студенти вищих навчальних закладів, які розповіли про стан спортивного життя в своїх навчальних закладах, досягнення та побажання щодо покращення умов для спортивного розвитку студентської молоді.

Цікавим для всіх був виступ Стеценка Вадима Григоровича про співпрацю Спортивної студентської спілки України з регіональними структурами Донецької області. Присутні дізналися про пріоритетні напрямки розвитку студентської спілки, а саме:

• залучення студентів до співпраці зі спілкою;
  • проведення Всеукраїнської Універсіади;
  • участь у Всесвітній Універсіаді;
  • можливість проведення Всесвітньої Універсіади (2023р., 2025р.) в Україні.

Конференція закінчилась в дружній атмосфері «питаннями без протоколу» та фотографуванням напам’ять.