Згідно з Указом Президента України «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні» від 11 січня 2017 року № 1/2017 відділом виховної роботи ДонНАБА протягом навчального року заплановано низку заходів: поетичні читання японської поезії, семінари з історії і культури Японії, перегляд документальних фільмів тощо.

П’ятого квітня в холі головного корпусу ДонНАБА відбулася зустріч з представниками Краматорської школи японських традиційних бойових мистецтв. Студенти і викладачі академії мали можливість не лише послухати цікаву розповідь про японських самураїв, їх історію та традиції, а й познайомитися з прийомами класичних бойових мистецтв, зокрема айкідо. Яскрава розповідь Сенсея про те, що японське бойове мистецтво – це не просто вміння захищатися чи нападати, а глибоке філософське розуміння та ставлення до життя, захопило слухачів.Час пролетів швидко і непомітно.

Наше життя – росинка.
Нехай лише крапелька роси