19.04.2017 року представники економіко-гуманітарного факультету Донбаської національної академії будівництва і архітектури, а саме: професор, доктор наук з державного управління, завідувач кафедри економіки і менеджменту Долгальова Олена Вячеславівна та викладач кафедри економіки і менеджменту Єщенко Марина Георгіївна, взяли участь у зустрічі зі старшокласниками ЗОШ № 11 і ЗОШ № 13 м. Костянтинівка та студентами Костянтинівського індустріального технікуму, яка проводилась керівництвом Костянтинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області. На заході було присутньо понад 60 осіб майбутніх абітурієнтів.

Долгальова О.В. ознайомила учасників заходу з історією та діяльністю ДонНАБА, приділивши особливу увагу співпраці з іноземними ВНЗ та міжнародними організаціями. Учасники зустрічі мали можливість переглянути презентацію про навчання в академії: перелік спеціальностей, форм навчання тощо.

Під час спілкування із професором Долгальовою О.В. та викладачем Єщенко М.Г. молодь отримала відповіді на актуальні для них запитання: які умови вступу до академії, які документи слід подавати до приймальної комісії, за якими напрямами здійснюється підготовка, де студенти проходять практику, а також, які дисципліни вивчатимуть майбутні фахівці, і головне – де зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу.

Зацікавленість у молоді викликало те, що навчання у ДонНАБА – це не тільки можливість отримати престижну освіту та великі перспективи, це й зустрічі з відомими людьми, конкурси, вікторини, спортивні змагання, активна культурна діяльність.

Захід пройшов у позитивній і доброзичливій атмосфері. Молодь була вдячна за надану корисну інформацію, яка допоможе їм зробити вірний вибір при вступі до ВНЗ. В свою чергу, представники ДонНАБА вдячні керівництву Костянтинівської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області за можливість зустрічі з молоддю у таких сприятливих умовах.