Студенти Донбаської національної академії будівництва і архітектури Нестеренко Олег (механічний факультет) та Козловський Олександр (економіко-гуманітарний факультет) здобули перемогу у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із групи спеціальностей «Машинознавство» , що проходив 28-30 березня 2017 року на базі Сумського державного університету.

На конкурс студенти ДонНАБА представили свою роботу на тему "Визначення оптимальних параметрів трубчатого стрічкового конвеєра по економічному показнику – собівартості транспортування тонни вантажу". Наукові керівники: канд. наук держ. упр. доц. Єфременко В.В.; канд. техн. наук, доц. Гаврюков О.В. Керівництво ДонНАБА приєднується до привітань.

Довідково: Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із групи спеціальностей «Машинознавство» проводиться з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи, згуртування і творчого піднесення студентів технічних ВНЗ України.