З 05.05 до 07.05.2017 року проходив V обласний зліт юних туристів-краєзнавців, в якому взяли участь студенти І курсу Донбаської національної академії будівництва і архітектури. Цей захід проводився на туристичній базі «Лісова» у селі Торське Лиманського району Донецької області.

Мета зльоту – сприяння розвитку творчих інтересів молоді з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької і природоохоронної роботи, виховання патріотизму, поваги та дбайливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу.

Студенти нашої академії взяли участь у таких конкурсах: візитка команди, туристсько-краєзнавчий дослідницький маршрут, спортивно-туристська естафета, туристсько-краєзнавча вікторина «Ерудити-краєзнавці», захист короткотермінової пошуково-дослідницької роботи «Історико-культурна реконструкція».

Команда ДонНАБА, яка за підсумками конкурсів посіла ІІ місце, вразила всіх своїми знаннями, ерудицією, гумором, винахідливістю тощо.

Чарівність наших дівчат стала головною окрасою цього заходу!