Вийшла у світ чергова збірка наукових праць «Академічні читання» (м. Краматорськ, ДонНАБА, 2017. – 131 с.). Ось уже протягом десяти років кафедра історії і філософії ДонНАБА за підсумками проведення щорічної наукової конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів академії та її гостей випускає матеріали конференції у формі збірки наукових тез, доповідей, статей учасників цього наукового форуму. У цьому році конференція проходила 19-20 квітня й відзначилась дебютом в її роботі викладачів та співробітників Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут). Особливо варто відзначити залучення до активної співпраці з редколегією «Академічних читань» відомого у вузькому колі філософів Донецького краю, професора Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків), канд. філос. наук Сенченка Анатолія Яковича. Нещодавно метр, знаний своєю патріотичною позицією, відсвяткував своє вісімдесятиріччя. Та, незважаючи на солідний вік і підтверджуючи відоме твердження, що розквіт талантів у галузі філософських наук спостерігається у тих, «кому за п’ятдесят», на сторінках «Академічних читань» Анатолій Якович дає старт новій формі наукових доробок – філософському есе.

Тож уже традиційно закликаємо всіх небайдужих до наукової роботи і співпраці та рівняємося в цій справі на ветеранів.