Вийшла з друку монографія «Нова історія Донбаської національної академії будівництва і архітектури», яку присвячено другій річниці становлення вишу в Краматорську й 70-річчю заснування навчального закладу.

Упорядниками монографії (викладачі кафедри лінгвістики економіко-гуманітарного факультету – Лисак Л. К., Григор’єва В. А.) висвітлено основні етапи розвитку вищої освіти в Україні, організацію навчання у вищій школі в контексті Болонського процесу, історію вищої освіти Донеччини, становлення ДонНАБА в Краматорську, функціонування вишу з 2014 по 2016 р. Текст монографії супроводжується світлинами, які відображають найважливіші події в житті ДонНАБА та їх учасників.

Зворушливою частиною цього видання є спогади співробітників академії про драматичні події 2014 року в Макіївці, які змусили справжніх патріотів України залишити свої домівки і продовжити трудову діяльність на новому місці.

Наскрізною лінією усіх спогадів є надія на відновлення мирного життя на всій території Донеччини. Ось як про це пише студент групи ПЦБ-68а Кравець Сергій:

Ми – переміщені особи,
Ми – ті, хто «кинули дома»,
Зламавши розуму окови,
Ми почали нове життя…

Нехай спочатку було важче,
Але ж в душі не був тягар.
Ми все ще змінимо на краще,
Ми вже утримали удар!

Ми відбудуємо все знову,
Це наших прагнень джерело.
І ми повернемось додому,
Зробивши краще ніж було!