Донбаську національну академію будівництва і архітектури та Центральну міську публічну бібліотеку Краматорської міської ради пов'язують давні партнерські відносини. Вже не перший рік робітники бібліотеки проводять цікаві зустрічі зі студентами. Сучасна бібліотека є справжнім інформаційним центром, невичерпним джерелом нових знань. У цьому ще раз переконалися студенти 1 курсу економіко-гуманітарного факультету під час навчальної практики. Завідуючою інформаційно-бібліографічним відділом Центральної міської публічної бібліотеки м. Краматорська Труш Наталією Валеріївною була проведена лекція щодо інформаційного та довідково-бібліографічного обслуговування. Студенти ознайомилися з:

• довідково-інформаційним апаратом бібліотеки;
  • довідковим фондом: довідниками, словниками, енциклопедіями та ін.;
  • правилами розстановки книжкового фонду та складання бібліографічних записів.

Рівень інформаційної культури сучасної людини можна визначити не тільки як знання загальнодоступних джерел інформації, а і як уміння користуватися цими джерелами, шукати й знаходити інформацію в них.

Керівництво Донбаської національної академії будівництва і архітектури висловлює подяку директору бібліотеки Помоз Олені Григорівні та завідуючому інформаційно-бібліографічним відділом Труш Наталії Валеріївні за співпрацю з практичної підготовки студентів.