21 липня в Першому навчальному корпусі ДонНАБА (м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 14) відбулась урочиста церемонія вручення дипломів та додатків до них європейського зразка випускникам Донбаської національної академії будівництва і архітектури 2017 року.

Дуже швидко пролетів час навчання в Академії. Здавалося б, ще недавно студенти ступили на поріг навчального закладу, а далі було студентське життя, повне радісних вражень і дрібних прикростей, а ось тепер - випуск.

Шановні випускники! Адміністрація ДонНАБА висловлює свої найщиріші привітання із закінченням Академії та бажає вам щасливої долі у світі обраної професії! Реалізуйте свої знання на практиці, творчих злетів та реалізації вас як особистостей! Впевнені, що отримані в Академії знання та диплом з додатком європейського зразка, який визнається у всьому світі, допоможе вам в цьому.