23–27 вересня 2017 року Київський офіс Інституту Кеннана у співпраці з програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта та завдяки фінансовій підтримці Посольства США в Україні провів четверту Школу лідерства та демократії для студентів університетів, переміщених із зони АТО, в якій взяла участь студентка ІІІ курсу економіко-гуманітарного факультету Пустовіт Анна.

Модулі курсу охопили питання реформ після Євромайдану, антикорупційних досліджень, розв'язання міжнародних конфліктів, впливу Революції Гідності на зміни в національній ідентичності українців та багато інших важливих суспільних тем.

Також організаторами заходу було підготовлено надзвичайно насичену програму: презентація програми академічних обмінів ім. Фулбрайта та грантових програм відділу культури й преси Посольства США в Україні, лекція О. Мацуки, зустріч із Наталією Заболотною, засновницею фундації Арт Юкрейн, директором Мистецького Арсеналу, зустріч із депутатом Ганною Гопко та американським аташе з питань культури Шоном Охара, екскурсія до Верховної Ради України тощо.