Третього жовтня магістрант будівельного факультету академії Артем Паращенко захистив магістерську роботу за напрямом «Будівництво» - «Civil Engineering» за програмою подвійного диплому магістра – Master Double Degree, що розроблена у рамках проекту RETHINK, програми TEMPUS. Захист відбувся у Політехнічному інституті міста Лейрія - IPL (Португалія), де попередньо у третьому семестрі Артем здійснював своє навчання у рамках спільного подвійного диплому IPL та ДонНАБА.

Захист відбувався на англійській мові. Магістерську роботу було виконано на актуальну тему, пов’язану із дисперсним армуванням бетону, що виконувалась у рамках наукових досліджень кафедри «Будівельні конструкції. Будівлі і споруди».

Вітаємо студента та викладачів Академії із першим в її історії спільним дипломом, що виконано та захищено як в Україні так і в країні Євросоюзу. Сподіваємось, що цей досвід буде подовжено та реалізовано для інших студентів що зараз навчаються та будуть навчатися у рамках цього проекту!