28 жовтня 2017 року в Донбаській національній академії будівництва і архітектури відбувся І етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, конкурс проводиться для студентів і курсантів вищих навчальних закладів I–IV рівня акредитації усіх форм власності трьома етапами (з жовтня по березень).

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури в молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

У першому етапі конкурсу взяли участь студенти І курсу всіх факультетів. Організатори І етапу конкурсу – викладачі кафедри лінгвістики ДонНАБА – запропонували учасникам виконати три творчі завдання: написати твір-роздум, виконати граматичне завдання, визначити за уривками назви творів Шевченка.

За рішенням журі переможцями І етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали:

Криклій Поліна, студентка І курсу архітектурного факультету – І місце;

Рябова Софія, студентка І курсу архітектурного факультету – ІІ місце;

Цюпка Олена, студентка І курсу будівельного факультету – ІІІ місце.

Вітаємо переможців І етапу і бажаємо успіхів у підготовці до ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться третього грудня 2017 року в Донбаському державному педагогічному університеті.