3 грудня 2017 року в Донбаській національній академії будівництва і архітектури відбувався захід «День відкритих дверей».

Зустріч проходила у головному корпусі ДонНАБА. Майбутні вступники та їх батьки отримали інформацію щодо особливостей вступної кампанії у 2018 році, можливості вступу до ДонНАБА. Представники факультетів і студентського самоврядування розповіли про навчання та студентське життя в Академії. Увагу було зосереджено на тому, що у молоді міста та регіону є можливість отримати спеціальності, які зроблять їх успішними та конкурентоспроможними на ринку праці не тільки в України, а й за кордоном. По завершенню зустрічі для вступників було проведено ознайомчу екскурсію по кафедрам.

Але на цьому захід «День відкритих дверей» не закінчується. Викладачі та студенти Академії завжди раді зустрічі з абітурієнтами. На початку наступного року планується проведення ще декількох заходів для знайомства вступників із життям Академії.

Приходьте до ДонНАБА та отримайте якісну освіту і яскраві студентські роки!