Першого грудня 2017 року наша академія відсвяткувала 70-річчя від початку підготовки спеціалістів будівельної галузі на Донбасі, 45-річчя Донбаської національної академії будівництва і архітектури та третю річницю становлення вишу в місті Краматорську.

Урочистості розпочалися з вітальних слів ректора ДонНАБА В. А. Кравця, заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Ю. М. Гримчака, голови громадської ради при Мінрегіоні України П. М. Міхайліді, директора ETS-GROUP VOLVO Ю. П. Морісенкова, директора Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища М. С. Бережного, першого проректора з навчальної і фінансової роботи І. В. Точонова та голови ради студентського самоврядування Дар’ї Новак.

Академію вітали творчі колективи м. Краматорська (танцювальний гурток «Радість», керівник Світлана Пустовалова; зразковий танцювальний колектив «Елеонорушки», керівник Злата Гоцька; шоу-група «ТІН РЕЙДЖ», керівник Олексій Антонюк), студенти і викладачі Дружківського житлово-комунального коледжу, Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища.

Святковий концерт закінчився оптимістичними словами ведучих: «Попереду ще багато планів і всі вони будуть обов’язково реалізовані, адже в академії працюють і навчаються творчі, цілеспрямовані, дружні й талановиті люди!».