Колективу Донбаської національної академії будівництва і архітектури

Шановні викладачі, студенти та співробітники!

Від щирого серця вітаю вас з нагоди 45-річчя заснування Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Професія інженера-будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, дитячі майданчики дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.

Будівельники - люди наймиролюбнішої професії - своїми руками перетворюють пустирі на творіння архітектури.

Але колективу Донбаської національної академії будівництва і архітектури довелося не тільки будувати та навчати своїх студентів, а й захищати свою Батьківщину.

Незважаючи на те, що вам довелося покинути рідне місто та продовжити свою діяльність на новому місці, Донбаська національна академії будівництва і архітектури зуміла зберегти найцінніше - викладачів, співробітників та студентів, примножила та започаткувала нові традиції, адже будівельна наука, підготовка молодих кадрів - це найвідповідальніші напрями розвитку будівельного комплексу України. Тільки озброївшись сучасними знаннями, ми зможемо будувати будинки і дороги, школи і об'єкти енергетики на високому рівні.

Немає сумніву, що нинішні та майбутні студенти своїм наполегливим навчанням та працею впишуть нові славні сторінки у літопис Академії.

Від усієї душі бажаю здоров’я, добра, миру, злагоди та нових професійних і творчих удач у нелегкій, але потрібній справі, терпіння, оптимізму, звершення всього задуманого.

Повний документ - Привітання від Міністерства освіти і науки України